EFECTO SWP 32

Konsantre Yağ Çözücü Sıvı El Sabunu

EFECTO SWP 32<p> Konsantre Yağ Çözücü Sıvı El Sabunu

EFECTO SWP 32

Konsantre Yağ Çözücü Sıvı El Sabunu

 

Ev ve iş yerlerinde günlük kullanımda ve ağır kirli yağlı ellerin temizliğinde kullanılır. Nemlendirici ve gliserin ihtiva ettiğinden cildi tahriş etmez, kurutmaz ve yumuşak tutar. Gres, mürekkep ve istenmeyen yağlı yoğun kirleri cilde zarar vermeden çıkarır. Sağlıklı ve mükemmel temizlik sağlar. Derinin yağını almadığı için tüm vücut temizliğinde kullanıla bilecek ideal bir temizleyicidir. Özel parfümü ile temizlik ve sonrasında kalıcı hoş bir koku bırakır. Çevre sağlığına uygundur. doğada % 80 ‘in üzerinde parçalanır.

Uygulama

Ürün 1/4 ile 1/7 oranında su ile seyreltilerek kullanılabilir. Kirliliğin derecesine bağlı olarak optimal seyreltme oranı belirlenebilir. Seyreltirken seyreltilecek miktarda ürünü rahatça karıştırılabilecek bir kaba köpürtmeden koyunuz.İlave edilecek su miktarının önce 1/4 ‘ni yavaşça karıştırarak ilave ediniz. Daha sonra kalan kısmı yine yavaş yavaş ekleyerek ve hafifçe köpürtmeden karıştırarak ürünü homojen bir şekilde çözünüz. Dispenser sıvı sabun aparatıyla veya direkt ele dökülerek kullanılır.

Eller önce ıslatılır. Daha sonra ürün ele alınır ve eller iyice ovuşturulur. Daha sonra suyun altında yine ovuşturularak durulanır. Elde hafif bir kayganlık hissi kalacaktır. Bu tam durulanmamış olduğunu göstermez. Ürün bileşimindeki koruyucu kaydırıcı maddelerden kaynaklanır.

Bileşim

Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Cocamide DEA, Glycerin,Sodium Chloride, Glyceril Distearate, Cocamide MEA, Laureth10, Parfüm, Chloromethyl/ methylisothiazolone, Citric Acid,

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.