EFECTO MICROHAND

Partiküllü El Temizleme Kremi

EFECTO MICROHAND<p> Partiküllü El Temizleme Kremi

EFECTO MICROHAND

Partiküllü El Temizleme Kremi

 

İnatçı, boyalı ve yapışkan kirler için yüksek etkili el temizleme kremidir. Cildi derinlemesine temizlerken uzun süreli bir koruma sağlar. İnatçı kirler, ağır yapışkanlar, kauçuk, boya, mürekkep, yağ, gres, bitüm, poliüretan köpük, is, kurum, mastik, tutkal, izalosyon maddeleri…  Dermatolojik ve toksikolojik olarak test edilmiş hammaddelerden formüle edilmiştir. Doğal yağlar ve lanolin bakım yağı içerir. MICRO HAND Cildi koruyarak etkin temizlik sağlayan bir yağ-su emülsiyonudur. Temizleme etkisini güçlendiren yumuşak, ovucu mineraller içermektedir. Bu parçalanabilen ve doğada yok olan ovucular lavabo giderlerinde tıkanma yapmaz.

Uygulama

Eller ıslatılmadan 3 gr. MICRO HAND ile kir çözülünceye kadar ovuşturulur. Sonra su ile durulanır veya bir bez yardımı ile silinir. İçerdiği lanolin sayesinde cildi korur.  3 gr MICRO HAND ( Özel pompası 1 basışta 3gr dozajlar) etkili cilt temizliği için yeterli miktardır.

Bileşim

Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Cocamide DEA, Glycerin,Sodium Chloride, Glyceril Distearate, Cocamide MEA, Laureth10, Parfüm,Chloromethyl/ methylisothiazolone, Citric Acid, C.I.42051. Ponza taşı tozu

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.