EFEX ULTRA ÇAMAŞIR SUYU

Kıvamlı Klorlu Ağartıcı

EFEX ULTRA ÇAMAŞIR SUYU<p> Kıvamlı Klorlu Ağartıcı

EFEX ULTRA ÇAMAŞIR SUYU

Kıvamlı Klorlu Ağartıcı

 

Klor bazlı hijyenik ağartıcı. Beyaz çamaşırların ağartılmasında ve lekelerin çıkarılmasında kullanılır. Özel kıvamı sayesinde lekelere tutunarak temizler, hijyen sağlar. Mutfak, banyo, lavabo ve zemin temizliğinde hijyen sağlar. Hızlı ve Etkilidir. ·Genel Amaçlıdır. ·İçerdiği Aktif Klor Sayesinde Hijyen Sağlar. ·Dik Yüzeylere Tutunarak Etkisini Uzun Süre Korur.

Ultra yoğun kıvamlı çamaşır suyu çok amaçlıdır; tuvalet, lavabo, banyo, mutfak gibi alanlarda tek başına etkin temizlik ve hijyen sağlar. Yoğun kıvamı sayesinde yüzeylerde daha uzun süre kalarak banyo, mutfak, tuvalet ve zeminlerde etkisini uzun süre korur. Sulandırmadan, doğrudan klozetler ve lavabolarda, sulandırarak ise fayanslar ve geniş yüzeylerde kullanılabilir. Hoş kokuludur, özel parfümü sayesinde kötü kokuları yok eder. Mutfak, banyo lavabo deliklerine dökülerek hijyen sağlanır, kötü kokuların oluşması engeller. Beyaz çamaşırların ağartılmasında, lekelerin çıkarılmasında, kokularının giderilmesinde kullanılır. Yıkama veya ön bastırma işlemlerinde kullanılmalı, tekstil üzerinde direkt kullanılmamalıdır. Yalnız beyaz çamaşırlarda kullanılmalıdır.

Uygulama

Doğrudan banyo, klozet ve lavaboya dökülür, 4-5 dakika bekledikten sonra bir fırça yada bez yardımı ile köpürtülür ve bol su ile durulama yapılır. Zemin ve geniş yüzeyleri temizlemek için 5 lt suya 50 gram ürün eklenip silinir. Çamaşır beyazlatmak ve leke çıkarmak için 5 lt suya 10 gram ürün eklenerek yıkama yapılır. Direkt tekstil üzerine uygulamayınız. Ön yıkama ve/veya ana yıkama bölümlerine dozajlanır. İşletmeniz için hazırlanan yıkama programlarına göre uygulama yapılmalıdır. EFECTO teknik personeli size bu konuda her tür hizmeti sunacaktır.

Bileşim

<%5 sodyum hipoklorit, <%5 Noniyonik aktif madde, <%5 sodyum hidroksit ve ayrıca parfüm içerir.

 

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.