EFEX NIXIE OXY-LQ

Oksijen Bazlı Leke Çözücü Sıvı Dozajlama

EFEX NIXIE OXY-LQ<p> Oksijen Bazlı Leke Çözücü Sıvı Dozajlama

EFEX NIXIE OXY-LQ

Oksijen Bazlı Leke Çözücü Sıvı Dozajlama

 

Çamaşır makinelerinde otomatik dozajlamaya uygun ana yıkama ürünü ile birlikte kullanılan oksijen bazlı sıvı leke sökücüdür. Perasetik asit ve hidrojen peroksit bazlı hijyen ürünüdür. 40°C üzerinde etkili ağartma ve temizlik sağlar. Hastane ameliyathane, otel, restoran çamaşırlarının temizlik ve hijyen sağlar ve aynı zamanda ana yıkama maddesinin aktivitesini artırmak için kullanılır.

 

 

Endüstriyel çamaşır uygulamaları için özel oksijen ağartıcı bastırma ve leke çıkarma ürünüdür. Organik asit ve kuvvetli bir oksidasyon maddesi olan Perasetik Asit ( Peroksi Asetik Asit ) bazlıdır, tekstil üzerindeki ağartıcı gücü buradan gelmektedir. Stabilize edilmiş formülü sayesinde aktivitesini uzun süre korur. Perasetik Asit ( Peroksi Asetik Asit ) bazlı olması ve klor türevleri içermediği için ekolojik dengeyi bozmaz. Beyaz çamaşırların ağartılmasında, lekelerin çıkarılmasında ve kokularının giderilmesinde kullanılır.

Uygulama

Ana yıkama bölümlerine dozajlanır. İşletmeniz için hazırlanan yıkama programlarına göre uygulama yapılmalıdır. Yıkama programınızı doğru seçiniz. EFECTO teknik personeli size bu konuda her tür hizmeti sunacaktır.

Kullanım Miktarları

SU SERTLİĞİ             ANA YIKAMA

Yumuşak Su (0-7)                1 gr/lt su

Orta Sert Su (8-11)          1,2 gr/lt su

Sert Su (12-16)                  1,5 gr/lt su

Çok Sert Su (>17)              2 gr/lt su

Bileşim

>%15-30 Oksijen bazlı ağartıcı ve ayrıca stabilizatör içeriri.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.