EFEX OKSIJEN

Aktif Oksijen İçeren Leke Çözücü / Jel

EFEX OKSIJEN<p> Aktif Oksijen İçeren Leke Çözücü / Jel

EFEX OKSİJEN

Aktif Oksijen İçeren Leke Çözücü / Jel

 

Beyaz ve renkli çamaşırların lekelerinin çıkarılmasında kullanılır. Özel kıvamı sayesinde lekelere tutunarak temizler, hijyen sağlar. Mutfak, banyo, lavabo ve zemin temizliğinde de hijyen sağlar.

Mikro – Baloncuk Teknolojisi ile hijyen sağlar. Klorsuz formülü ile rahat nefes aldırır. Oksijenli formülü ile yağ ve kireç lekelerini çıkarır. Elinizde kötü koku bırakmaz, Profesyonel formülü ve tutunma gücü yüksek aktif oksijenli formülü sayesinde sabun artığı, tuvalet , banyo, mutfak, armatür , sıhhi tesisat, fayans kirlerini temizler, yüzeyleri paslanmaya karşı korur ve parlaklık sağlar.Temizlik sonrası kalıcı ve ferah bir koku bırakır. EFEX OKSİJEN, klor tuz ruhu vb. rahatsız edici kimyasallar içermez.

Uygulama

Temizlenecek yüzeye direkt olarak tatbik ediniz. Gerektiğinde sünger veya bez yardımı ile yayarak 1-2 dakika yüzeyle temas etmesini sağlayınız.

Yoğun kalıntının bulunduğu bölgeleri gerekirse fırçalayınız .

Bol su ile durulayınız .

Kullanım Yerleri

Fayanslar , derzler , banyolar , duşakabinler , tuvaletler , mutfaklar ,gıda işletmeleri , gıda fabrikaları , endüstriyel mutfaklar , yüzme havuzları vb.

Bileşim

%10-15 Hidrojen Peroksit, %5-15 Anionic / Non ionic / Amphoteric Blend ,ayrıca parfüm ve boya içerir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.