EFEX ALKAFOAM CL

Açık Sistemler İçin Aktif Klor İçeren Alkali Köpüklü Hijyenik Temizleyici

EFEX ALKAFOAM CL<p> Açık Sistemler İçin Aktif Klor İçeren Alkali Köpüklü Hijyenik Temizleyici

EFEX ALKAFOAM CL

Açık Sistemler İçin Aktif Klor İçeren Alkali Köpüklü Hijyenik Temizleyici

 

Yüzey ve ekipman hijyenik maddesi olarak hızlı temizliğie ve hijyene ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır. Özellikle gıda sektöründe yüksek risk taşıyan (gıda ile temas eden) alanlar için geliştirilmiş aktif klor  bazlı etkili konsantre köpüklü sıvı temizleyicidir.

Konsantre Açık Sistemler İçin Klorlu Alkali Köpüklü Hijyen Ve Temizlik Maddesi Gıda sektöründe zemin, açık alan ve paslanmaz çelik ekipman temizliğinde, kir, yağ ve protein artıkları bulunan yüzeylerin manuel veya düşük basınçlı makineler ile temizliğinde kullanılan, kuvvetli alkali, köpüklü sıvı temizlik ürünüdür.

Etkili ve stabil köpüğü ile yüzeyler tutunması sayesinde yüzeylerde daha etkin bir temizlik gücü sağlar.

Uygulama

Et, tavuk, balık, süt vb. gıda işletmelerinde zemin, ekipman ve açık alan temizliğinde güvenle kullanılabilir. Öncelikle temizlenecek yüzeyler tercihen 40-60 C su ile ön durulama yapılarak kaba kirden arındırılmalıdır. Daha sonra tercihen 50-60 C sıcak su ile hazırlanmış %1-2 konsantrasyondaki solüsyon manuel ya da düşük basınçlı makinelerle yüzeylere uygulanır ve 10-15 dakika bekledikten sonra tercihen 40-60 C temiz su ile durulanır.

Kritik bölgeler, makine parçaları, gıda makinelerinin bıçakları vb… gıda ile devamlı temas eden yüzeyler temizlik işleminden sonra ayrıca dezenfekte edilmelidir.

Bileşim

<%5 noniyonik aktif maddeler,<%5-10 amfoterik aktif maddeler,  %<5 Klor Bazlı Ağartıcı Ayrıca alkali tuzlar ve kompleks yapıcı içerir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.