EFECTO WAX SHINE

Cila İçeren Temizleme ve Bakım Maddesi

EFECTO WAX SHINE<p> Cila İçeren Temizleme ve Bakım Maddesi

EFECTO WAX SHINE

Cila İçeren Temizleme ve Bakım Maddesi

 

Suya dayanıklı her türlü yüzeylerin günlük temizlik ve bakımında kullanılan, parlaklık veren, cilalı bakım ürünüdür. Zemine 9 kat uygulandığında 1 kat cila görünümü sağlanır.

Yıkanabilir tüm sert yüzeyler için cila içeren temizlik ürünüdür. Hem cila hem temizlik işlemini birarada yapabilen kombine bir üründür. WAX-SHINE 4-5 uygulamadan sonra belirgin ve parlak bir cila tabakası oluşturur. Hoş koku, bakım, koruma ve bu sayede ekonomi sağlar. Temizlik otomatları ile kullanılabilir. Kiri temizlerken yüzeyde ince ve sağlam bir cila tabakası oluşturarak zemine 4-5 paspastan sonra belirgin bir parlaklık verir. Cilalanmış yüzeylerin bakımında kullanıldığı takdirde, cilayı onarır, yerin günlük temizlik ve bakımını sağladığı gibi cilanın ömrünü uzatır.

Uygulama

Mop Temizliği: Çift kovalı paspas ile uygulama yapılmalıdır. Yüzeylere sekiz çizecek şekilde uygulanmalıdır. Paspas sonrası yerler tamamen kuruduktan sonra kuru mop ya da parlatma pedi ile geçildiği takdirde daha belirgin bir parlaklık elde edilir. Paspas sonrası yerler tamamen kurumadan üzerine basılmamalıdır. İyi sonuç alabilmek için zemini gereğinden fazla ıslatmamaya, buna rağmen temizlik boyunca zeminin nemli kalmasına ve temizlik sonrası durulama yapılmamasına özen gösterilmelidir.

Kullanım Miktarı :  ml/ lt su

Günlük Yer Temizlik ve Cila Bakımı 6-10 ml/lt

Haftalık Yer Temizlik ve Cila Bakımı 10-20 ml/lt

Otomat Temizlik ve Cila Bakımı 10-20 ml/lt

Sprey Temizliği 100-200 ml/lt

Bileşim

%15-30 wax emulsiyonu, <%5 noniyonik aktif madde, Ayrıca kompleks yapıcı, koruyucu, alkol ve parfüm içerir.

Ürün Sipariş Formu

    ETİKETLER: , ,
    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.