EFECTO TT MAGNET

Cilalı Yüzeyler için Antistatik Toz Toplama ve Parlatıcı 

EFECTO TT MAGNET<p> Cilalı Yüzeyler için Antistatik Toz Toplama ve Parlatıcı 

EFECTO TT-MAGNET

Cilalı Yüzeyler için Antistatik Toz Toplama ve Parlatıcı

 

Toz ve ince kirlerin toplanmasında kullanılan, antistatik özelliğe sahip toz toplama ve parlatma maddesidir. Yoğun trafiğin olduğu marketler, okullar, alışveriş merkezleri, fuarlar, iş merkezleri gibi binalardaki mermer, granit, polimer kaplama vb gibi cilalı zeminlerde günlük birikmiş tozları toplayarak yüzeyde parlaklık sağlar.

 

 

Statik Olarak Tozu Toplar.

Yüzeyi Parlatır ve Korur.

Kaydırmaz.

Kalıntı Bırakmaz.

Tozlanmayı Geciktirir.

Zamandan ve Sudan Tasarruf Sağlar.

Her tür cilalı ve parlak zeminlerde, özellikle quartz, granit ve fayans zeminlerde biriken tozun ıslak paspas yapılmasına gerek duyulmadan tozların toplanmasını sağlar. Tozlanmayı geciktirir. Mobilya dahil her türlü sert yüzeyde kuru silme ve mop sistemleri ile kullanılabilir.

Uygulama

Mop Uygulama : Kullanılacak mopun kuru ve temiz olmasına özen gösterilmelidir. Mopun iki tarafına 1-2 sprey sıkılması yeterlidir. Dokulara daha iyi işleyebilmesi için 5-6 saat beklenmelidir. Aşırı miktarlarda sıkılmamasına özen gösterilmelidir. (Bu işlemin 1 gece önceden yapılması tavsiye edilir).

Ahşap, Mobilya vb. Yüzeylerde: Tüy bırakmayan temiz toz alma bezine çok az miktarda IDUNA MOP sıkılır ve ahşap yüzeyler silinir. Daha sonra kuru bir bezle silinmesi tavsiye edilir.

 

 

Ürün Sipariş Formu

    ETİKETLER: ,
    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.