EFECTO PROBIO

Konsante Probiyotik Bakteri Esaslı Koku Giderici

EFECTO PROBIO<p> Konsante Probiyotik Bakteri Esaslı Koku Giderici

EFECTO PROBIO

Konsante Probiyotik Bakteri Esaslı  Koku Giderici

 

Çöp toplama alanları ve araçları, hayvan barınakları, gıda üretim alanları, atık su arıtma tesislerinde, kompostlama alanları vb. yerlerde oluşan her türlü kötü kokuyu nötralize ederek uzun süreli yok eden konsantre bir üründür. Hem iç hem de dış mekânlarda etkilidir.

Biriken organik atıklar ortamın oksijeninin de azalmasıyla çürümeye başlar. Çürüme anaerobik (oksijen sevmeyen) bakteriler tarafından tüketildiğinde ortama sülfürlü bileşikler ve amonyak gazı çıkar. Bu da ortamın kötü kokmasına yol açar. Bu ortamlar, organik atıkların girdiği her yerde oluşabilir; Çöp toplama sahaları, çöp konteynırları ve arabaları, evimizde duş, tuvaletler, lavabo, mutfak giderleri, foseptikler bunlardan bazılarıdır.

 

 

EFECTO PROBIO kokuları nasıl yok eder?

EFECTO PROBIO içerisindeki etkin mikroorganizmalar sayesinde kötü kokulara sebep olan anaerobik bakterilerin ortamlarına nüfuz ederek çoğalır. Böylece kötü koku yayan bakterilere yaşam şansı vermez. Bu nedenle kötü koku sorununu kökten çözmüş olur. Diğer parfümlü ve kimyasal ürünler gibi üzerini örtmez, maskelemez.

Organik atıklar gider ve boruların üzerinde zamanla birikir ve tutunurlar. Bunlara temas eden EFECTO PROBIO mikroorganizmaları buralarda yerleşir ve biyofilm denen bir tabaka oluşturarak o bölgedeki “besinleri” parçalarlar. Bu sayede bölgedeki birikim bitene kadar suyla akıp gitmezler.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.