EFECTO OTOMAT QUAT

QAC Bazlı Hijyenik Otomat Zemin Temizleyici

EFECTO OTOMAT QUAT<p> QAC Bazlı Hijyenik Otomat Zemin Temizleyici

EFECTO OTOMAT QUAT

QAC Bazlı Hijyenik Otomat Zemin Temizleyici

 

Hijyenin önem kazandığı hastane, ilaç sanayi, gıda işletmeleri gibi mekanların zeminlerinin temizlik ve hijyenini sağlar. Yoğun kir ve yağları çözer. Köpüğü ayarlı özelliğiyle yıkama robotlarında kullanıma uygundur.

OTOMAT QUAT , Basınçlı ve yer yıkama makineleri için köpüğü ayarlı yağ sökücülü extra hijyen sağlayan bir üründür..

 

Sıcak yada soğuk su ile seyreltilerek kullanılır.Biyolojik olarak parçalanabilir. %100 güvenli bir üründür, yanıcı değildir. Çok konsantre olduğundan ekonomiktir.Otomatik parça yıkama makineleri ve zemin temizleme makineleri için tasarlanmıştır. İçeriğindeki benzalkonyum klorür temizlik yapılırken Hijyeninde sağlanmasında çok etkilidir.

Uygulama

OTOMAT QUAT ,  Parça yıkama makinelerinde yağlı, kirli,pasaklı her türlü parçanın yıkanması için uygundur. Basınçlı yıkama makineleri ile ağır kirli zeminler ve  tanklar yıkanabilir. Zemin temizleme makinelerinde her türlü zeminde kullanılabilir. Ayrıca ultrasonik  yıkama makinelerinde de güvenle kullanılabilir.

OTOMAT QUAT , Püskürterek fırçayla veya daldırma yöntemiyle sıcak veya soğuk olarak kullanılır, sıcak uygulama daha iyi sonuç alınmasını sağlar yüksek basınçlı püskürtme makinelerinde % 2-5 zemin temizleme makinelerinde % 2-5 ultrasonik makinelerinde % 2-5 (kirin yoğunluğuna göre ) tavsiye edilir.

Cildin doğal yağını alacağından koruyucu eldivenle kullanılması tavsiye edilir.

Bileşim

%15-30 Anyonik aktif madde,%5-15 benzalkonyum klorür <%5 Amfoterik aktif madde, Ayrıca koruyucu,alkol, parfüm ve boya içerir.

Ürün Sipariş Formu

    ETİKETLER: , , ,
    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.