EFECTO POLIMA

Polimer Yer Cilası

EFECTO POLIMA<p> Polimer Yer Cilası

EFECTO POLIMA

Polimer Yer Cilası

 

PVC, marley, linollium, plastik, suni ve doğal taş görünümlü zeminlerin cilalanması için formüle edilmiş polimer bazlı ciladır. İnsan trafiğinin yoğun olduğu zeminler için uzun ömürlü, parlak, sert, dayanıklı ciladır.

Kalıcı ve Dayanıklıdır.

Parlaklık Sağlar.

Zeminin Kayganlığına Engel Olur.

Bakımı Kolaydır.

Yüksek Devirde Kullanılabilir.

 

Su, kir ve çiziklere dayanıklı üstün nitelikli polimer zemin cilasıdır. Yüzeye mükemmel ve dayanıklı bir parlaklık verir. Cilaya uygun tüm sert yüzeylerde kullanılabilir. (karo, taş, mermer, linolyum vs…) Cila makinesı temin edilemediği zamanlarda veya makine kullanılması mümkün olmayan, ulaşılması güç köşeler, merdivenler vb. bölgelerde mop ile de uygulanabilir. En yüksek devirde dahi kopma yapmaz (1500-2000 devir dakika). Tek başına kullanılabilir. Zeminin kayganlığına engel olur. Zeminin rengini değiştirmez. Sararma yapmaz

 Uygulama

Cilası sökülmüş ve iyice kurumuş zemine temiz sentetik mop veya cila peluşu ile uygulanır. Tatbik edilecek zemine göre 1 lt cila 2 kat olmak üzere yaklaşık 40 – 50 m2 zemine uygulanır. Hava şartlarına göre 25-45 dakika kuruması beklendikten sonra parlatılır. Yüksek sürat uygulanabilir. (1200-2000 devir). Minimum 2 kat olmak üzere 3-5 kat uygulanması tavsiye edilir.

Kullanım Miktarı

1 lt / 40-50 m2 (zemin cinsine göre) KULLANIM YERLERİ : Mermer, karo, linolyum, vinil, terazzo, traverten, pvc, epoksi. Kristalize edilmiş mermer hariç, granit ve asitli mermer gibi her tür zeminde kullanılır.

Bileşim

%30 Polietilen wax karışımı,koruyucu ve anyonik aktif maddeler

Ürün Sipariş Formu

    ETİKETLER: , ,
    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.