EFEX BARRIER

QAC Bazlı Konsantre Ayak Paspas Hijyenik Temizleyici

EFEX BARRIER<p> QAC Bazlı Konsantre Ayak Paspas Hijyenik Temizleyici

EFEX BARRIER 

QAC Bazlı Konsantre  Ayak Paspas Hijyenik Temizleyici

5 ve 20 Litrelik Ambalajlarda Satışa Sunulmaktadır

 

Üretim alanı girişlerindeki Hijyenik  paspaslara(hijyen havuzu) emdirilerek ayaklardan gelebilecek mikro organizmalara karşı hijyen sağlar.

Hijyenin önem kazandığı üretim alanlarının ve ekipmanlarının temizlik sonrası kullanılan geniş mikroorganizma öldürme yelpazesine sahip çok amaçlı  sıvı katyonik dezenfektandır.

Gıda ve sağlık sektörü için  geliştirilmiş konsantre  bir üründür.

Gıda üretim alanlarında  yüzey ,Duvar , zemin ve hassas metallerden (alüminyum , galvaniz vb.) yapılmış alet ve ekipmanların dış yüzeylerinin hijyenini sağlar.

 

Uygulama

  • Temizlenmiş tüm yüzeylerde uygulanır. Manuel veya basınçlı makinalarla  uygulamada  %4 ±5  oranında solüsyon şeklinde hazırlanan çözelti ; Zemin,duvar; temizlik sonrası basınçlı Sprey aparatı ile oda sıcaklığında püskürtülerek uygulanır.Gıda ile temas eden yüzeyler  15 dakika bekledikten sonra temiz yumuşak su durulanır.Gıda ile temas etmeyen yüzeylerde durulamaya gerek yoktur.
  • Alet ve Ekipmanlar ; Temizlenmiş alet ve ekipman parçaları  oda sıcaklığında % 3-5 hazırlanan çözelti  dezenfektan içerisinde 30 dakika bekletilir ve  temiz yumuşak su ile durulanır.
  • Hızlı hijyene ihtiyaç duyulduğunda;Yüzeydeki kalıntılar yok edildikten sonra, %5-8  hazırlanan çözelti püskürtücü ile manuel  spreyleyip yüzeyde 1-3 dakika  bırakılır. Daha sonra steril temiz bir bezle silip,tekrar  yüzeye uygulanıp üreteme geçene kadar bırakılması gerekmektedir
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.