Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Tarihçe

1973 yılında kurulan Nazar Kimya, endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, temizlik ekipmanları, kâğıt grupları ve ambalaj malzemeleri satış ile satış sonrası hizmet alanında faaliyet göstermektedir.

Ticari serüvenine deterjan ve temizlik malzemeleri imalatı ile başlayan Nazar kimya, 1998 yılında portföyüne ev dışı kurumsal ihtiyaç maddelerini de ekleyerek ürün yelpazesini genişletti. Şirket, etkileyici büyümesini 2002 yılında çeşitli uluslararası profesyonel temizlik ürünlerinin distribütörlüklerini bünyesine ekleyerek sürdürdü.

2019 yılında kendi endüstriyel kimyasal üretim tesisini kuran Nazar Kimya, gelişime açık yapısıyla üretimini kendi fabrikasında gerçekleştirdiği Efecto ve Efex tescilli markaları ile profesyonel temizlik ve hijyen ürünleri konusunda uzmanlaşmış, piyasada önemli bir yer edinmiştir. Kalite yönetim sistemleri ( ISO 9001, 14001, 18001 ), hijyenik ürünler üretim belgeleri ( ISO 13485 ), AT Uygunluk Beyan ( CE ) ve GMP ( İyi Üretim Uygulamaları ) belgelerini alarak özellikle pandemi döneminde TC. Sağlık Bakanlığı da dahil olmak üzere Türkiye için üretime ara vermeden devam etmektedir.

47 yılı aşkın süredir, neredeyse her endüstriye hizmet vermek için en etkili yöntemleri ve ürünleri geliştiriyoruz. Bizler sadece uzman bir temizleyici değil, aynı zamanda yetenekli problem çözücüleriz. Sorun ne olursa olsun, tüm karmaşık temizlik sorunlarını ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için durmadan çalışıyoruz.

Gururlu bir geçmişi, olumlu bir mevcut büyümesi ve parlak bir geleceği ile Nazar Kimya, Türkiye’nin önde gelen endüstriyel temizlik şirketi olmaya devam edecektir.

 
Hizmetlerimiz

Size özel uzun vadeli çözümler

İstenilen zamanda kusursuz hizmet

1500’ün üzerinde ürün çeşidi

Rekabetçi fiyatlar

Online sipariş takibi

Lojistik koordinasyon Maliyet düşürücü danışmanlık hizmetleri

 
 
 
 

” Asıl Temizlik Şimdi Başlıyor ”