EFEX VF 15

Yüksek Konsantre Glutaraldehit ve QAC Tabanlı Çok Kullanımlı Hijyenik Ürün

EFEX VF 15<p> Yüksek Konsantre Glutaraldehit ve QAC Tabanlı Çok Kullanımlı Hijyenik Ürün

EFEX VF 15

Yüksek Konsantre Glutaraldehit ve QAC Tabanlı Çok Kullanımlı Hijyenik Ürün

 

EFEX VF 15’in aktif maddeleri olan glutaraldehit ve Alkildimetilbenzilamonyum klorür, aktif aldehit ve sürfaktan ile sinerjik etkileşimin birleşimi olan geniş spektrumlu konsantre dezenfeksiyon çözeltisidir

 

 

 

Uygulama

Ambalaj evleri, kümes hayvanları evleri, ahırlar, tezgahlar, kapaklar, hayvan evleri, üretim çiftliklerinde hastalıkların kontrolü ve tedavisinde ve hastaneler gibi ekipman ve binaların yüzey dezenfeksiyonunda ve dezenfeksiyon için kullanıldığında tıbb/8i alet ve malzemelerin – 1 L ürününü 150 L suya ekleyin. Bu çözelti, seviye yüzeylerinde metrekare başına 100 ml – 300 ml arasında kullanılır. Ayak ve ağız hastalıkları, diğer ayak hastalıkları ve mantar hastalıkları için harici olarak kullanılmak üzere 1/50 oranına seyreltilir. Hastalık kanatlı evlerinde devam ederken, havayı püskürtmek için 1/150 oranına göre sulandırılır. Bu çözeltinin 1 L’ini kullanarak, 100 m2’lik alanlar dezenfekte edilebilir.  İçilebilir suyun dezenfeksiyonu için 1/3000 orantılı kullanılır.

Özellikleri

Gram pozitif ve negatif bakteri, virüs (Newcastle Hastalığı, FMD, HIV, vb.), Protozoon, Mycoplasma, Fungus, Sporlar gibi çeşitli patolojik maddelere karşı etkilidir.

Bileşim

%15 Glutaraldehit, %10  Alkildimetilbenzilamonyum klorid, kompleks yapıcı ve deiyonize su.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.