EFEX BEFODINE (2500 ppm)

Sağım Öncesi İyod Bazlı Film Bariyer Hijyenik Meme Daldırma Temizleyici

EFEX BEFODINE (2500 ppm)<p> Sağım Öncesi İyod Bazlı Film Bariyer Hijyenik Meme Daldırma Temizleyici

EFEX BEFODINE (2500 ppm)

Sağım Öncesi İyod Bazlı Film Bariyer Hijyenik Meme Daldırma Temizleyici

 

Sağım hayvanları için meme bakım ve hijyen ürünüdür. Sağım öncesi, iyot bazlı, kullanıma hazır, mastitis önleyici, içerdiği gliserin ile memede cilt sağlığını koruyan ve yumuşaklık sağlayan anti bakteriyel antifungal üründür.

Kullanım Alanları

Sağım hayvanları için meme bakım hijyenik ürünüdür Sağım öncesi, iyot bazlı, kullanıma hazır, mastitis önleyici, içerdiği gliserin ile memede cilt sağlığını koruyan ve yumuşaklık sağlayan meme dezenfektanı olarak kullanılır.

Özellikler

Sağım ineklerinin mastitis meme hastalığından korunmasına yardımcı olan bakterisidal iyot bazlı sıvı üründür. Cilde uygun pH’ı ve meme derisini yumuşak tutan kimyasal içeriğe sahiptir. Yalnız hayvan bakımı ve harici kullanım içindir. Sulandırmadan direkt olarak ve özel daldırma kabı yada spreyleme aparatı ile kullanımı kolay bir üründür. Formülasyonunda bulunan köpük yapıcı yardımcı ürünler sayesinde ekonomiktir. İyot lekelenmesine yol açmaz. Dezenfeksiyon sonrası rahatsız edici koku bırakmaz. Çevre sağlığına uygundur. Doğada % 80 ‘in üzerinde parçalanır.

Uygulama

Meme daldırması için VGB IODINE 1000 ürününü direkt olarak kullanılır. Kullanmadan önce meme başlarındaki kaba kirleri temizleyiniz. Her sağım öncesi uygun meme daldırma kabı kullanarak, en az 5 saniye temas süresi ile uygulayınız. Her kullanım için yeni ürün kullanılmalıdır.

Bileşim

% 1-5 PVP-İyot, % 1-5 gliserin, <% 5 noniyonik aktif madde

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.