EFEX ACIFOAM

Organik Asit Esaslı Köpüklü Temizleyici

EFEX ACIFOAM<p> Organik Asit Esaslı Köpüklü Temizleyici

EFEX ACIFOAM

Organik Asit Esaslı Köpüklü Temizleyici

 

Gıda tesisleri ve çiftlikler için formüle edilmiş özel bir üründür. Tüm endüstriyel yüzey ve ekipmanlarda, su sistemlerinde ve ağ sistemlerinde, tanklarda, besleme ünitelerinde, havzalarda, dış yüzey alanlarda kullanılan köpüklü organik asit bazlı temizleyicidir.

Alüminyum Yüzeylerde Güvenle Kullanılır. ·Su Sertliğinden Kaynaklanan Tuz ve Kireç Birikintilerini Temizler, Pası Söker ve Parlaklık Sağlar. ·Kalıntı Bırakmaz. ·Yüksek Köpük Kalitesi Sayesinde Yüzeylere Çok İyi Nüfuz Eder.

Gıda sektöründe zemin, açık alan ve ekipman temizliğinde (özellikle hassas yumuşak metal yüzeylerde), kir ile beraber kireç kalıntılarının temizlenmesinde ve çelik yüzeylerin parlaklığının sağlanmasında, manuel ya da özellikle düşük basınçlı sistemlerde kullanılan asidik, sıvı, köpüklü temizlik ürünüdür. Yüksek köpük kalitesi sayesinde dik yüzeylerde çok iyi tutunur. Yüksek alkali temizlik ürünlerinin kullanıldığı ve çok sert su şartlarının bulunduğu işletmelerde kireç ve tuz birikintileri oluşur. Alkalite sebebi ile yüzeyler parlaklığını kaybeder. EFEX ACIFOAM günlük ve periyodik uygulamalarda kireç ve protein karışımı birikimleri çözer, pas oluşumuna engel olarak yüzeylerin parlak kalmasını sağlar. Metali besler. Haftada bir yoğun uygulama yapılması tavsiye edilir.

Uygulama

Uygulama öncesi yüzeylerin alkali deterjandan iyice arındırılmış ve durulanmış olmasına özen gösterilmelidir. Temizlenecek yüzeyler kaba kirinden arındırılır. . EFEX ACIFOAM ile %2-5 konsantrasyonda hazırlanan çözelti manuel veya düşük basınçlı makineler ile yüzeye uygulanır. 10-15 dk beklendikten sonra temiz su ile durulanır.

Malzemelerle Etkileşim

Plastik, pvc, pe, paslanmaz çelik, aluminyum dahil her türlü yüzeyde güvenle kullanılır. Lastik, kauçuk, ventil ve contalara zarar vermez. Mermer yüzeylerde kullanmayınız.

Bileşim

%15-30 organik asitler,%5-15 amfoterik aktif maddeler içerir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.