EFECTO QUICK F 7

Paslanmaz Çelik Yüzeyler İçin Parlatıcı ve Bakım Maddesi

EFECTO QUICK F 7<p> Paslanmaz Çelik Yüzeyler İçin Parlatıcı ve Bakım Maddesi

EFECTO QUICK F 7

Paslanmaz Çelik Yüzeyler İçin Parlatıcı ve Bakım Maddesi

 

Paslanmaz çelik ve metal yüzeylerin parlatılmasında kullanılan bakım ürünüdür.Özel formülü sayesinde yüzeyde bir film oluşturarak metal aksamlara parlaklık verir.Silikon İçermez , Kullanım Miktarı Çok Düşüktür,Parmak İzlerine ve Su Lekelerine Engel Olur , Kullanılan Yüzeyi Besler.

Paslanmaz çelik, krom, prinç, nikel alaşımı, metal ve vinil yüzeylerin parlatılması ve bakımında kullanılır. Yüzeyde oluşturduğu film tabakası ile metallerin parlaklığını yeniler, yeniden kirlenme, su tutma ve yağ birikmesini geciktirir.

Medikal yağlar içerdiğinden dolayı gıda sektöründe güvenlidir. Mutfaklarda paslanmaz çelik dış yüzeylerin bakımında kullanılır.

Vinil yüzey ve panellerin (özellikle otomobil ön panelleri) bakımında ve parlatılmasında silikon bazlı ürünlere kıyasla daha güvenli bir üründür. Profesyonel kullanım içindir.

Uygulama

Uygulanacak yüzey temiz ve kuru olmalıdır. Yüzeye çok ince bir tabaka QUICK F-7 hava bırakmayan kuru bir bezle yayılır ve kuruyana kadar iyice silinir.

Kullanım Miktarı

Yüzeylere konsantre olarak direkt tatbik edilir. Her m 2 yüzeye en fazla 2-3 damla kullanılmalıdır. Aşırı miktarda ürün yüzeye tatbik edilirse kurutulması güçleşir.

Bileşim

Medikal yağlar ve alkol içerir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.