EFECTO OTOMAT

Granit, PVC Zeminler için Alkol Bazlı Kir ve Yağ Çözücü 

EFECTO OTOMAT<p> Granit, PVC Zeminler için Alkol Bazlı Kir ve Yağ Çözücü 

EFECTO OTOMAT

Granit, PVC Zeminler için Alkol Bazlı Kir ve Yağ Çözücü

 

Yıkanabilir ve silinebilir tüm sert zeminlerin temizliğinde, otomat makineleri ile kullanıma uygun kir yağ temizleyicidir. Yüzeylerin günlük temizliğinde kullanılan, köpüğü kontrollü, asit ve alkali içermeyen, nötr, sabun içeren, parfümlü konsantre zemin temizleme maddesidir. Sarfiyat miktarı: 350-600 m2‘lik yüzeyde 1 Kg ürün tavsiye edilir.

 

OTOMAT, Basınçlı ve yer yıkama makineleri için köpüğü ayarlı yağ sökücüdür. Sıcak yada soğuk su ile seyreltilerek kullanılır. Biyolojik olarak parçalanabilir. %100 güvenli bir üründür, yanıcı değildir. Çok konsantre olduğundan ekonomiktir. Otomatik parça yıkama makineleri ve zemin temizleme makineleri için tasarlanmıştır.

Uygulama

OTOMAT,  Parça yıkama makinelerinde yağlı, kirli,pasaklı her türlü parçanın yıkanması için uygundur. Basınçlı yıkama makineleri ile ağır kirli zeminler ve  tanklar yıkanabilir. Zemin temizleme makinelerinde her türlü zeminde kullanılabilir. Ayrıca ultrasonik  yıkama makinelerinde de güvenle kullanılabilir.

 

OTOMAT, Püskürterek fırçayla veya daldırma yöntemiyle sıcak veya soğuk olarak kullanılır, sıcak uygulama daha iyi sonuç alınmasını sağlar yüksek basınçlı püskürtme makinelerinde % 2-5 zemin temizleme makinelerinde % 2-5 ultrasonik makinelerinde tavsiye edilir.

Cildin doğal yağını alacağından koruyucu eldivenle kullanılması tavsiye edilir.

Bileşim

%15-30 Anyonik aktif madde, <%5 Amfoterik aktif madde, Ayrıca koruyucu,alkol, parfüm ve boya içerir.

Ürün Sipariş Formu

    ETİKETLER: , , , ,
    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.